Tapeta z kalendarzem na kwiecień 2019 do pobrania

Tapeta z kalendarzem na kwiecień 2019 do pobrania

1 kwietnia przypada Prima Aprilis, ale to również dzień zmiany kalendarza na pulpicie laptopa i smartfona.

Tym razem przygotowałam dla Was kalendarz w stonowanych barwach, z nieco bardziej czytelną czcionką i dodatkowym elementem w postaci prostokątnej ramki.

W przypadku tapety na telefon, zrezygnowałam z opisów świąt przypadających w tym miesiącu, pozostawiając jedynie oznaczenia dni świątecznych.

W kwietniu 2019 roku przypada Prima Aprilis (1 kwietnia), Niedziela Palmowa (14 kwietnia) oraz Wielkanoc (21-22 kwietnia) poprzedzona Wielkim Tygodniem. Aby nie zapomnieć o tych ważnych datach, pobierz bezpłatną tapetę na pulpit komputera i telefonu z kalendarzem na kwiecień 2019.

TAPETA NA PULPIT LAPTOPA Z KALENDARZEM NA KWIECIEŃ 2019

kalendarz kwiecień 2019 1920x1080

JAK USTAWIĆ TAPETĘ NA PULPICIE KOMPUTERA

Najprostszym sposobem aby ustawić pobrany obraz jako tapetę na pulpicie należy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Ustaw jako tło pulpitu”. Gotowe.

TAPETA NA PULPIT SMARTFONA Z KALENDARZEM NA KWIECIEŃ 2019

kalendarz kwiecień 2019 720x1280

Chcesz być na bieżąco z darmowymi grafikami i projektami DIY? Dołącz do grupy obserwatorów Czwartego Piętra na Instagramie i followrsów na Facebooku

*pamiętaj, że materiały zamieszczone na stronie możesz pobierać i wykorzystywać jedynie do użytku niekomercyjnego (CC BY-NC-ND)

Ten post ma jeden komentarz

  1. z niecierpliwością czekam na kalendarz z majem 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu