Podsumowanie roku 2018 oraz planner 2019 (do druku)

Podsumowanie roku 2018 oraz planner 2019 (do druku)

Jak zrobić osobiste podsumowanie roku 2018 inne niż dotychczas? Jak napisać noworoczne postanowienia, aby mieć szansę na ich realizację? Pobierz, wydrukuj i wypełnij mój noworoczny planner (darmowy).

Składając sobie życzenia noworoczne, często życzymy sobie, aby przyszły rok był lepszy od tego mijającego.

Ale jaki właściwie był rok 2018?

Dobry czy zły?

Zwariowany czy spokojny?

Wypełniony pracą czy odpoczynkiem?

Co zatem chcesz poprawić w 2019 roku?

Znaleźć więcej czasu dla rodziny czy na swoje hobby i pasje?

Pojechać w jakieś ciekawe miejsce czy nareszcie przeczytać upragnioną książkę?

Nowy Rok to najlepsza okazja do planowania. Możesz uważać, że noworoczne postanowienia są bez sensu, bo nie znasz nikogo, komu udało się je zrealizować. Nie musisz jednak podchodzić do tego zadania aż tak serio i potraktować je jako formę noworocznej zabawy dla rodziny i przyjaciół.

Z tej okazji przygotowałam dla Ciebie noworoczny planner, dzięki któremu podsumujesz rok 2018 i zaplanujesz 2019.

Wydrukuj kilka egzemplarzy plannera na noworoczną domówkę, a stanie się ona świetnym pretekstem do rozmów ze znajomymi. Towarzystwo na pewno będzie zachwycone.

NOWOROCZNY PLANNER 2018/2019

Noworoczne postanowienia 2019

UWAGI DO PLANNERA

  1. Planner noworoczny 2018/2019 jest do pobrania (za darmo) w formacie pdf, przygotowanym do wydruku na arkuszu papieru A4
  2. Planner możesz wydrukować na zwykłym papierze do drukarki
  3. Lewa strona plannera noworocznego przeznaczona jest do podsumowań mijającego roku 2018. Prawa, jest miejscem na planowanie roku 2019.
  4. Planner możesz potraktować jako noworoczną zabawę, która 2 stycznia wyląduje w koszu na śmieci. Zachęcam, abyś jednak pozostawił(a) sobie, wypełniony planner do przyszłego Sylwestra. Możesz nawet oprawić go w ramkę, aby przez cały rok mieć na uwadze swoje całoroczne plany. Być może tym razem uda Ci się zrealizować je chociaż w części.

Dodaj komentarz

Close Menu