Etykiety do prezentów do pobrania (darmowe)

Etykiety do prezentów do pobrania (darmowe)

Wyjątkowe, świąteczne etykiety do prezentów (bileciki, karnety) z motywem pierników w dwóch wersjach kolorystycznych. Do pobrania za darmo.

Tegoroczne, świąteczne przygotowania upływają mi pod znakiem pierników. Najpierw odbyło się wielkie pieczenie, później lukrowanie, a na następnie pakowanie i przyozdabianie samych pakunków. Wszak prawdziwe, pachnące aromatycznymi przyprawami, pierniki wymagają wyjątkowej oprawy.

Pod wpływem piernikowego szaleństwa zaprojektowałam dla Was etykiety (bileciki, karnety) do prezentów, z motywem piernika właśnie. Nadadzą one wyjątkowego charakteru każdemu podarunkowi, a ich przygotowanie zajmie Ci dosłownie chwilę i co najważniejsze nie będzie Cię dodatkowo kosztować. 

Etykiety na prezenty przygotowałam w dwóch wersjach kolorystycznych: błękitnej (bardziej stonowanej) oraz wielokolorowej (wyrazistej). Wymiary etykiet to 8x12cm, są to więc etykiety do średnich i dużych prezentów. Bileciki są zadrukowane jednostronnie. Na ich rewersie możesz odręcznie dopisać imię adresata prezentu.

ETYKIETY DO PREZENTÓW, BŁĘKITNE

Etykiety na prezenty świąteczne

ETYKIETY DO PREZENTÓW KOLOROWE

Etykiety na prezenty świąteczne

INSTRUKCJA WYKONANIA ETYKIET

  1. Pobierz etykiety do prezentów w formacie PDF.
  2. Wydrukuj etykiety na sztywnym papierze formatu A4 (np. na arkuszu bloku technicznego). W opcjach wydruku wybierz wysoką jakość wydruku.
  3. Wytnij etykiety.
  4. W zaznaczonym miejscu, wykonaj dziurki za pomocą dziurkacza.
  5. Przez otwór przewlecz sznurek lub ozdobną tasiemkę.
  6. Przytwierdź etykiety do prezentów.

Etykiety prezentowe to jedna z pierwszych, darmowych, stworzonych specjalnie na Czwarte Piętro, grafik. Dlatego jeśli podzielisz się ze mną opinią na ich temat, będzie to dla mnie cenna wskazówka na przyszłość. 

Zdjęcia prezentów z etykietami, zamieszczone na Instagramie, koniecznie oznacz hasztagiem #czwartepietro

Dzięki!

Kolejne grafiki w przygotowaniu, więc zaglądaj tu częściej.

Dodaj komentarz

Close Menu