Darmowy kalendarz na marzec 2019, tapeta na pulpit

Darmowy kalendarz na marzec 2019, tapeta na pulpit

Dzisiaj ostatni dzień lutego 2019, a więc najwyższa pora na wymianę tapety z kalendarzem na pulpicie komputera i telefonu.

Tym razem kolorem przewodnim tapety będzie zielony, a w zasadzie miętowy. Początkowo postanowiłam postawić na różowe akcenty, ale propozycja ta wydała mi się zbyt infantylna. Uznałam, że prostota i minimalizm jest bardziej w moim stylu i w ten oto sposób numery dni miesiąca zmieniły kolor na biały, zaś ważne daty na ciemnozielony.

Podobnie jak w przypadku lutego 2019, kalendarz na marzec 2019 uzupełniłam o ważne wydarzenia. Oczywiście, ważne z mojego punktu widzenia. Znalazły się w nim – Ostatki (5 marca), Popielec (6 marca), Dzień Kobiet (8 marca), Pierwszy Dzień Wiosny, który jest również nieformalnym Dniem Wagarowicza (21 marca) oraz Zmiana czasu z zimowego na letni (31 marca).

TAPETA NA PULPIT KOMPUTERA Z KALENDARZEM NA MARZEN 2019

tapeta na pulpit komputera marzec 2019

JAK USTAWIĆ TAPETĘ NA PULPICIE KOMPUTERA

Najprostszym sposobem aby ustawić pobrany obraz jako tapetę na pulpicie należy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Ustaw jako tło pulpitu”. Gotowe.

TAPETA NA PULPIT TELEFONU Z KALENDARZEM NA LUTY 2019

tapeta na pulpit kalendarz marzec 2019

Chcesz być na bieżąco z darmowymi grafikami i projektami DIY? Dołącz do grupy obserwatorów Czwartego Piętra na Instagramie i followrsów na Facebooku

*pamiętaj, że materiały zamieszczone na stronie możesz pobierać i wykorzystywać jedynie do użytku niekomercyjnego (CC BY-NC-ND)

Dodaj komentarz

Close Menu