Darmowy kalendarz luty 2019, tapeta na pulpit

Darmowy kalendarz luty 2019, tapeta na pulpit

Styczeń dobiega końca, przygotowałam więc dla Was tapety na pulpit telefonu i komputera z kalendarzem na luty 2019. Styczniowe tapety cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że wpis z darmowymi plikami do pobrania osiągnął kilkukrotnie większą ilość wejść w porównaniu do pozostałych wpisów na blogu. Mam nadzieję, że lutowy kalendarz również przypadnie Wam do gustu.

W tapecie z kalendarzem na luty 2019 poczyniłam pewne zmiany. Postawiłam na prostotę i minimalizm. Jako kolor bazowy tapety wybrałam kolor roku 2019 Pantone, czyli Living Coral. Zrezygnowałam z wektorowych grafik na rzecz inspirowanych ręcznie pisanymi notatkami, oznaczeń świąt które będą miały miejsce w tym miesiącu.

W lutym 2019 świętować będziemy Walentynki i … Dzień Kota. Czeka nas również Tłusty Czwartek. Dzięki zaznaczeniu tych dat na kalendarzu zamieszczonym na pulpicie telefonu lub komputera, na pewno o nich nie zapomnicie.

TAPETA NA PULPIT KOMPUTERA I TELEFONU Z KALENDARZEM NA LUTY 2019

kalendarz luty 2019 tapeta

JAK USTAWIĆ TAPETĘ NA PULPICIE KOMPUTERA

Najprostszym sposobem aby ustawić pobrany obraz jako tapetę na pulpicie należy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Ustaw jako tło pulpitu”. Gotowe.

TAPETA NA PULPIT TELEFONU Z KALENDARZEM NA LUTY 2019

kalendarz luty 2019 tapeta na telefon 720x1280

Chcesz być na bieżąco z darmowymi grafikami i projektami DIY? Dołącz do grupy obserwatorów Czwartego Piętra na Instagramie i followrsów na Facebooku

*pamiętaj, że materiały zamieszczone na stronie możesz pobierać i wykorzystywać jedynie do celów niekomercyjnych (CC BY-NC-ND).

Dodaj komentarz

Close Menu